Vítejte v chalupě "Berkovka"

Chalupa Berkovka se nachází na Malé Skále pod skalním hradem Vranov, v blízkosti Podvranského / Vacardův /mlýna z 18 stol. Hostům nabízí komfortní a zdravé ubytování pro letní i zimní dovolenou, jarní i podzimní toulky přírodou a načerpání potřebných sil a energie v kterémkoli čase a počasí.

Chalupa je zařízena starožitným selským nábytkem. Stylové dřevěné interiéry a měkké světlo nabízejí zklidnění a inspiraci. O vydatný a posilující spánek se starají masivní, na míru vyrobené postele. Přízemí nové stavby tradiční jizerské roubenky je vybaveno kompletní kuchyní, splňující i požadavky náročného kuchaře. Z oken světnice a přilehlých balkonů po celé délce stavení se otevírá nádherný výhled do krajiny, na Vranovský hrad a Suché skály. Světnice – obývací pokoj, nabízí přátelské posezení v jídelním koutu anebo v teple u krbových kamen. Přes malou chodbičku navazuje na světnici dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou a WC.

V přízemí chalupy se dále nachází lyžárna, technická místnost s pračkou a extra WC. Druhé nadzemní podlaží nabízí 1 dvoulůžkový a 1 čtyřlůžkový pokoj. Podkrovní galerii nad 4lůžkovým pokojem lze využít jako pracovnu i doplňkovou ložnici pro děti či dospělé. Nerušený pobyt a pohodlí hostů ve 2. nadzemním podlaží zajišťuje prostorná koupelna s WC. TV, SAT, DVD a WiFi internet v celém objektu.

K chalupě patří velký pozemek s rybníčkem a potůčkem. Skutečné rybaření si lze dopřát v blízkém sousedství, na rybníce u Podvranského mlýna, za poplatek. Krásné procházky přírodou doplňují možnosti agroturistiky včetně jízdy na koni.

Těšíme se na Vaši návštěvu!